PROJEKTY STRON INTERNETOWYCH

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie projektowania stron internetowych. Projektowanie stron internetowych odbywa się zawsze w ścisłej konsultacji z klientem, tak aby gotowa witryna spełniała jego oczekiwania. Pracujemy na materiałach dostarczonych przez klienta lub stworzonych przez nas od podstaw. Tworzymy strony firmowe oraz prywatne. Nie tylko projektujemy serwisy WWW, ale jednocześnie pomagamy w wyborze i kupnie domeny (adresu internetowego), przestrzeni hostingowej oraz umieszczamy gotową stronę na serwerze.

Zamawiając kompleksowy pakiet u Nas, dostają Państwo gotową stronę internetową, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów instalacji itp. Gotowe projekty stron internetowych umieszczamy na stabilnych serwerach zewnętrznych sprawdzonych dostawców usług hostingowych, aby zminimalizować ryzyko awarii lub niestabilności.

Klient sam może wybrać wielkość konta i zrezygnować w dowolnej chwili z przedłużania usług (stronę rejestrujemy na rok z możliwością przedłużenia o kolejne lata). Na koszty projektu strony składają się: projekt strony internetowej (html + .css lub CMS) oraz doradztwo, wybór i wykupienie domeny (na okres 1 roku z możliwością późniejszego przedłużenia), wykupienie przestrzeni hostingowej, założenie firmowych kont e-mail w domenie, umieszczenie strony na serwerze oraz zaindeksowanie jej w wyszukiwarce Google. Przeprowadzamy także wstępne pozycjonowanie (przy wyborze systemu zarządzania treścią, jako podstawy funkcjonowania strony).

Czas oraz koszt realizacji zależy od złożoności zamówienia (liczba podstron itp.) i liczby materiałów dostarczonych przez klienta (teksty, zdjęcia), jak również czasu, w jakim materiały do nas spływają (polecamy przygotować potrzebne teksty czy fotografie PRZED złożeniem zamówienia).

Istnieje możliwość skorzystania z opcji napisania tekstów reklamowych na stronę internetową od podstaw. Teksty przygotowane przez nas uwzględniają pozycjonowanie (SEO). Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Przy zakupie kilku produktów (np. projekt strony WWW + wizytówki + ulotki) możliwość uzyskania ceny promocyjnej.

Niektóre z naszych realizacji: (kliknij obrazek aby przejść do strony)

dd badziki

callan nawczoraj kopia