TABLICE REKLAMOWE

Tablice reklamowe (szyldy) to jedna z najstarszych i najpopularniejszych form marketingu. Spełnia funkcje wizerunkowe oraz informacyjne. Zależnie od zawartych na niej informacji, może pokierować klientów do odpowiedniego punktu, poinformować o aktualnej ofercie lub pomóc w zapamiętaniu firmowego logo. Wybór należy do Państwa. Cokolwiek na niej umieścimy – zrobimy to najlepiej!

Tablice reklamowe wykonujemy przede wszystkim  z płyt PCV różnego typu – w zależności od wielkości taka płyta ma grubość od 3 do 5 mm. Płyta PCV jest gładka i idealnie nadaje się na prezentowanie reklam w wysokiej rozdzielczości.

Stosujemy także polipropylen komorowy – jego podstawową zaletą jest lekkość, a przez specjalną konstrukcję
(połączonych komór) bardzo duża sztywność i odporność na skręcanie. Polipropylen stosuje się przy większych powierzchniach, gdzie najważniejszy nacisk kładziony jest na wagę – np. do powieszenia na lekkich płotach.

Osobna grupa tablic reklamowych to takie, które robimy z blachy ocynkowanej. Stosuje się je w tych przypadkach, gdy planowany okres ekspozycji jest długi lub w miejscach bardzo narażonych na uszkodzenia mechaniczne (np. place budowy). Tablice tego typu montuje się na słupach nośnych lub w miejscach specjalnie wzmocnionych, mogących pozostawać pod większym obciążeniem (np. ściany budynków). Najczęściej tą techniką wykonujemy billboardy w standardowym (europejskim) rozmiarze 504 x 238 cm (12 mkw).

Najmniejsze ozdobne tablice reklamowe wykonuje się z tzw laminatu grawerskiego – jest to tworzywo sztuczne, które przy odpowiedniej obróbce wygląda jak mosiądz, szczotkowane aluminium lub polerowany (błyszczący) metal.

Na każdą z tablic aplikuje się reklamę  – w postaci folii wycinanej ploterowo, drukowanej na folii lub papierze, a także poprzez grawerowanie lub wycinanie laserem.

Każdą z w/w technik dopasowujemy do konkretnego zlecenia – w zależności od zastosowania podkładu (materiału bazowego), miejsca eksponowania itp.

Służymy fachowym doradztwem – uwzględniając Państwa zapotrzebowanie.

Naszą ofertę kierujemy do biur, firm, sklepów, jak i osób prywatnych. Jeśli zachodzi taka potrzeba, posiadamy własną ekipę montażową (łącznie z montażem tablicy reklamowej przy użyciu podnośnika), która z pewnością poradzi sobie z każda realizacją.
Nasze usługi realizujemy głównie na terenie Wrocławia i okolic, lecz w razie potrzeby możemy przyjechać w inne miejsca kraju. Zobacz nasze realizacje.

Wycena zlecenia odbywa się po kontakcie mailowym. Aby usprawnić proces wyceny, podajemy wykaz potrzebnych informacji:

  • dołącz do maila projekt napisu (np. zdjęcie);
  • jeśli nie posiadasz projektu, skontaktuj się z nami i ustalimy jego szczegóły;
  • określ wymiary tablicy reklamowej;
  • dopisz szczegóły dotyczące zlecenia (np. również montaż – wówczas podaj nam adres miejsca montażu lub prześlij zdjęcie, gdzie ma być zamontowana tablica).

Zapraszamy do współpracy!

r11